František Vrobel - Stavební činnost

Výměna oken a vchodových dveří

Plastová okna KARDE nebo AGROS

Výměnu stávajících dřevěných oken provádíme za okna plastová KARDE z 5-ti komorového profilu ROPLASTO nebo TROKAL. Barva rámu i křídla je oboustranně bílá,zasklení izolačním dvojsklem 4 FL -16 – 4 PL pro U= 1,1. Celoobvodové kování MAKO nebo ROTO umožňuje křídlo otvírat i sklápět. Kliky a kryty kování jsou barvy bílé. Vnitřní parapety a lištování oken je dřevěnými lištami v barvě oken. Na přání mohou být dodána okna ve dvojbarevném provedení,nebo s příčlemi. Okna mohou být dodána také s vnitřními žaluziemi,sítěmi proti hmyzu ,nebo venkovními nadokenními roletami ALUROL.

Dřevěná okna KARDE

Eurookna od Fa. KARDE jsou vyrobena z kvalitních 3-vrstvých profilů ze dřevin: smrku, borovice nebo dubu dle přání zákazníka. Zasklení je jako u oken plastových. Povrchová úprava pigmentovými nebo lazurovacími barvami REMMERS. Kování celoobvodové MACO umožňující otevírání i sklopení okna. Kování umožňuje mikroventilaci. Vnitřní dřevěné lištování a parapety jsou dodávány v barvě oken.

Na přání zákazníka lze dodatečně zabudovat okno do WC pro hosty, nebo na podestu ke schodišti, do štítové stěny, nebo provézt úpravu ve štítě a osadit tak okna lichoběžníková.

Okna mohou být dále dodána s vnitřními žaluziemi ISOTRA a také se sítí proti Hmyzu. Rolety ALUROL se montují do stěny nad okna současně s výměnou oken. Rolety Alurol chrání okna před poškozením,před povětrnostními vlivy, zvyšují tepelnou izolaci, chrání před hlukem a zajištují větrání i v nepříznivém počasí.